undefinedW sklepach można znaleźć wiele rowerów polskich producentów. Znane krajowe marki dostarczają sprzętu dobrej jakości i w korzystnych cenach.

Rowery Kross
Nadal znajdują się w czołówce polskich marek. Firma działa od wielu lat i zdobyła zaufanie klientów. Chociaż konkurencja rośnie z roku na rok, Kross nadal jest liderem na krajowym rynku. Oferuje szeroki wybór różnych modeli od rowerów miejskich, przez górskie i szosowe po jednoślady dla dzieci. Przykłady znajdziesz tutaj.

Unibikie
To firma z dużym doświadczeniem, która zajmuje się między innymi produkcją sprzętu spełniającego wysokie standardy. Powodzenie tej marki wynika w dużym stopniu z połączenia jakości i przystępnych cen. Wśród oferty znajdują się między innymi rowery górskie, crossowe, trekkingowe, miejskie i dla dzieci.

Arkus & Romet
Firma Romet działa na polskim rynku od wielu dziesięcioleci, obecnie występuje pod nazwą Arkus & Romet. Należy do najpopularniejszych producentów na rynku krajowym, ale ma także wielu klientów za granicą. W ciągu swojego istnienia przeszła znaczną modernizację.

Co kupić? Wybór rodzimego sprzętu, np. rowerów Kross, jest bardzo duży, dlatego każdy powinien wybrać coś dla siebie niezależnie od tego czy szuka modelu rekreacyjnego, czy specjalistycznego.