undefinedZdrowy styl życie zdobywa coraz większą popularność. Grono miłośników pieszych wędrówek coraz bardziej się powiększa. Piesze wędrówki wymagają jednak solidnego przygotowania. Będąc poza domem, daleko od siedzib ludzkich, trzeba być przygotowanym na wszystko. pogody tak naprawdę nigdy nie da się przewidzieć,a kapryśna aura w jednej chwili potrafi zmienić pogodny,letni dzień w ostrą burzę z piorunami.

Obuwie

Każdy amator pieszych wędrówek z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie obuwie. Źle dobrane buty przez kilka godzin spaceru potrafią zrobić ze stóp krwawą miazgę. Elbrus buty to propozycja dla tych, którzy oczekują produktu najwyższej jakości, odpowiedniego na każdą pogodę i przyjaznego dla stóp. Estetyczne, skórzane wykończenie sprawia, że obuwie Elbrus jest idealne nie tylko na szlaki spacerowe, ale i na miejskie chodniki. Wszystko dzięki uniwersalnemu, oryginalnemu projektowi.

Ubranie

Nawet jeśli dzień zaczyna się upalnie, nigdy nie wiadomo, czy nie skończy się oberwaniem chmury. Dlatego w plecaku warto mieć w zanadrzu przygotowaną zawsze kurtkę typu softshell - chroniącą przed chłodem, wiatrem i deszczem. Elbrus kurtki do produkt skierowany dla tych, którzy w ubraniach sportowych cenią nie tylko ich funkcjonalność, ale i modny design. Odzież Elbrus projektowana jest przez zespół ludzi z pasją, a tym co ją wyróżnia, jest połączenie estetyki wykonania i wielu użytecznych funkcji.