Jazda na rowerze to nie tylko coraz popularniejsze hobby. To także sposób na dojeżdżanie do pracy bez utraty cennych minut lub wręcz godzin w korkach oraz na to, by w ferworze codziennych zajęć zyskać czas na aktywność fizyczną.

undefined

Trudno dziwić się, że coraz więcej osób połyka rowerowego bakcyla i biegnie odwiedzić sklep z rowerami. Ten środek transportu nadaje się nie tylko do miasta, ale i teren. Można nim dojechać do pracy i na zakupy, a wbrew pozorom, na zimę nie trzeba zamieniać go na samochód. Jak zacząć dbać o zdrowie i środowisko, dojeżdżając do pracy na rowerze?

Uniwersalne i tanie rowery

Z pewnością każdego początkującego rowerzystę interesują przede wszystkim uniwersalne, tanie rowery. Trudno wydać na sprzęt kilka tysięcy złotych gdy nie wiadomo jeszcze, czy odnajdzie się przyjemność w tym typie aktywności. Na szczęście rozpiętość cenowa nowych rowerów jest bardzo szeroka. Wiele sklepów z rowerami oferuje je w przeróżnych kategoriach cenowych, które zaczynają się już od kilkuset złotych. Za niewygórowaną cenę można zdobyć idealny, miejski środek transportu, przyjazny dla środowiska, czasu użytkownika i portfela.
Być może warto odwiedzić sklep z rowerami na dniach, żeby poszukać tam idealnego dla siebie?