Popularną formą aktywności fizycznej stało się bieganie i jazda na rowerze. Szczególnie ten drugi sport zyskuje ostatnio zwolenników. Poszerza się oferta ścieżek rowerowych i całych tras przeznaczonych tylko dla rowerzystów. Wielu ludzi rozpoczyna swoją przygodę od najprostszych bicykli, gdy jednak rozwinie pasję poszukuje nieco bardziej profesjonalnego rozwiązania.

Zalety roweru kellys arc 10

Najważniejszą cechą pojazdu jest jego wszechstronność i lekkość. Wykonany został z potrójnie cieniowanego aluminium, co powoduje, że jest znacznie lżejszy i dużo bardziej wytrzymały od amatorskiej konkurencji. Rower kellys arc 10 w swej budowie przeznaczony został dla mężczyzn. Jest to pojazd dla średnio zaawansowanych, dobrze sprawdzający się w różnych warunkach. Posiada 16 stopniową przekładnię, lekkie, acz wyjątkowo stabilne hamulce oraz wykonany z karbonu widelec przedni. Daje to wrażenie stabilności i solidności. Rower łatwo się prowadzi i jest szczególnie wytrzymały.

Aby dodatkowo ułatwić wyjazdy w długie rowerowe podróże, opony zostały wyposażone w system antyprzebiciowy. Ułatwia to w sposób znaczący opiekę nad pojazdem oraz minimalizuje potrzebę zabierania zbyt dużej ilości elementów zapasowych. Rower jest doskonałym wyborem dla klientów poszukujących jakości i doskonałego, solidnego wykonania, przy niezbyt wygórowanej cenie. Bardzo dobry wybór w tej półce asortymentowej, zarówno dla zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z rowerami.